Awingu stelt Raphael Vandaele aan als Channel Director Benelux
Workspace aanbieder Awingu heeft Raphael Vandaele aangesteld als Channel Director voor de Benelux. Vandaele werkte daarvoor bij HP waar hij diverse functies had.
Met een bijkomende financieringsronde en een nieuwe versie van de applicatie-aggregator software onder de riem, timmert Awingu nu volop aan zijn wereldwijde groei. Naast Europa scoort Awingu met zijn ‘Workspace aggregator’ software – goed voor toegang tot bedrijfstoepassingen vanaf eender welk mobiel platform – al stevig in de Verenigde Staten, dank zij eigen kantoren.
Na een eerste sterke groei door mondreklame, dankzij de kwaliteit van het product, doet Awingu nu volop een beroep op zijn partners in het kanaal. Hierbij speelt Vandaele een belangrijke rol.
Door: Witold Kepinski