Het is zover. Van 6 september tot 7 oktober 2016 heeft iedereen de kans om distribiteurs, resellers en vendoren aan te dragen voor een nominatie in één van de categorieën van de felbegeerde Dutch IT-channel Awards. Via de speciale awards website kunnen eenvoudig bedrijven of personen aangedragen worden die een nominatie verdienen doordat zij een onderscheidende prestatie hebben geleverd in 2016.
Natuurlijk geven wij u graag enkele tips voor het aanleveren van een sterke onderbouwing van uw nominatie. U kunt deze tips meenemen om meer kans te maken op een nominatie.
U kunt tijdens het nominatieproces uw onderbouwing of relevante businesscase als document uploaden of rechtstreeks intypen in de nominatiemodule.
De categorieën waarin u kunt nomineren dit jaar zijn:
Reseller Awards
Distributor Awards
Vendor Awards
Special Awards
De nominatieprocedure loopt van 6 september tot 7 oktober 2016.
Een jury, bestaande uit verschillende vertegenwoordigers van belangenorganisaties uit de branche, de hoofdredactie en verschillende redacteuren van Dutch IT-channel, zal zich buigen over de nominaties. Maximaal vijf genomineerden per categorie worden medio oktober 2016 gekozen. Daarna start het stemproces.
Genomineerden kunnen hun achterban activeren met de mediakit die hen ter beschikking wordt gesteld. Tevens is afgelopen jaar gebleken dat het delen via Social Media een belangrijke tool is voor meer stemmen.
Om het stemproces volledig transparant te laten verlopen, werkt de redactie, net als afgelopen editie samen met de Vote Company. Heeft u er ook al zin in gekregen nomineer dan vanaf 6 september via deze link.