Nienke Heij - 05 maart 2025
Terug naar agenda

ICT Cup

De strijd tussen de beste spelers uit de branche. 20 juni 2025 is het weer zover! De ICT Cup, een onvergetelijke dag vol actie, waarbij teambuilding, netwerken en samenwerking centraal staan.

ICT Cup image

De ICT Cup, een initiatief van ICTWaarborg, is de onderlinge competitie tussen de beste spelers uit de branche. ICTWaarborg zet hierbij in op teambuilding en informeel netwerken. Deze bedrijven strijden een dag lang met elkaar om de felbegeerde Cup. Naast het feit dat sporten gezond voor u is, is het een kans om op een unieke locatie kennis te maken met andere spelers uit de branche. Een mooiere manier om te netwerken in combinatie met sport bestaat niet!

Bij Dekker Zoetermeer kunnen verschillende activiteiten op sportief, recreatief en creatief gebied georganiseerd worden. Met vele sportvelden en moderne binnen accommodaties wordt het een groot sportief feest. Zo kan de ICT Cup volledig op maat samengesteld worden en komt geen team te kort aan beweging.

De dag zal worden opgedeeld in verschillende sporten. Tijdens de netwerkmomenten worden de tussenstanden gecommuniceerd en zal dit de motivatie zijn om achterstanden in te halen of voorsprongen te verdedigen tijdens de ICT Cup. Doordat de teams op de hoogte blijven zal er veel strijd losbarsten en de wil om de beste te zijn bij iedereen naar boven komen. Hierdoor is de ICT Cup een sterke teambuilder en moet er als één team goed samengewerkt worden.

Ieder deelnemende bedrijf wijst een captain aan, hij of zij is verantwoordelijk voor aanwezigheid van het team op de dag zelf. De teams zullen in totaal bestaan uit 4 spelers en een teamcaptain. De captain is tevens ook de contactpersoon richting de organisatie van de ICT Cup. De beste spelers uit de ICT-branche gaan tijdens de ICT Cup uitmaken wie er met de felbegeerde Cup naar huis gaat.

Meer informatie of aanmelden? Klik hier!

Axians NaaS C BW + BN
Jamf Cybersec 2025 1 BW + BN

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!