Witold Kepinski - 11 februari 2025

Snapchat kondigt twee nieuwe toepassingen aan

Snapchat kondigt twee nieuwe introducties aan: het nieuwe AI text-to-image model en een reeks nieuwe productfeatures voor Snap-gebruikers.

Snapchat kondigt twee nieuwe toepassingen aan image

Innovatief AI text-to-image model

Binnen enkele seconden een afbeelding op je mobiele telefoon genereren in hoge resolutie zonder zware servers? Dat kan binnenkort op Snapchat. Het nieuwe compactmodel versterkt binnenkort Snapchat’s AI Snaps, AI Bitmoji Backgrounds en andere creatieve functies. De uitgebreide blogpost vertelt er meer over.

Nieuwe productfeatures

Snapchat introduceert ook een aantal nieuwe product updates voor Snapchat-gebruikers. Een ervan is de AI-gegenereerde stickers, waarmee gebruikers direct gepersonaliseerde stickers krijgen op basis van hun chatberichten. Daarnaast zijn er nieuwe Bitmoji-looks voor Valentijn en een AI-filmposter-lens, waardoor je samen met je vrienden kan schitteren op een filmposter. Snapchat+ gebruikers kunnen gebruik maken van Snap Modes waarmee gebruikers Snaps nog persoonlijker kunnen maken, zoals zelfvernietigende Snaps die verdwijnen als ze niet op tijd worden geopend

Verder publiceert Snapchat zijn kwartaalcijfers. Alle informatie daarover is hier te vinden.

SoftwareOne 10/02/2025 t/m 19/02/2025 BN + BW Infinity Gold award 06/02/2025 t/m 13/02/2025 BN + BW
SoftwareOne 10/02/2025 t/m 19/02/2025 BN + BW

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!