Truviq Systems en Pegasystems lanceren Pega University Programma in Europa
Truviq Systems, speler in BPM- en LCNC-oplossingen, werkt samen met Pegasystems om opleidingen en trainingen aan te bieden in Intelligent Automation, CRM, Case Management, Real-Time Decisioning, Robotic Process Automation en andere technologieën. Deze samenwerking leert studenten vaardigheden in automatiseringstechnologieën en bereidt hen zo voor op een carrière in de snel veranderende digitale wereld.

Studenten hebben de mogelijkheid om erkende Pega-certificeringen te behalen. Het programma wordt aangeboden in samenwerking met universiteiten, hbo-onderwijsinstellingen en overheidsinstanties voor werkgelegenheid in Nederland, Roemenië, Duitsland, Zweden en België. Het opleidingsprogramma combineert theorie met praktijk. Deelnemers krijgen begeleiding en inzichten van professionals uit de industrie.
Pega-klanten, partners en overheidsinstanties voor werkgelegenheid die deelnemen aan het Pega University Programma kunnen kiezen uit drie modellen. Het eerste model, "Werven, opleiden, plaatsen," richt zich op het werven van getalenteerde afgestudeerden in Europa, die worden opgeleid in Pega-software en voorbereid op een baan bij klanten. Het tweede model, "Opleiden & plaatsen," selecteert afgestudeerden van hbo/wo-onderwijsinstellingen, traint en certificeert hen, zodat ze direct klaar zijn voor de arbeidsmarkt. Het derde model, "Bijscholing werknemers," richt zich op het trainen en certificeren van werknemers in Pega-technologie, waardoor ze breder inzetbaar worden en economische groei stimuleren.