Witold Kepinski - 02 juni 2016

Coks Stoffer wordt algemeen directeur CSC Nederland

Coks Stoffer wordt Algemeen Directeur van CSC Nederland. Stoffer is momenteel Chief Sales & Portfolio Officer bij Capgemini in Nederland. In zijn rol van Managing Director Netherlands wordt hij verantwoordelijk voor de groei van CSC’s activiteiten met nadruk op gezondheidszorg en verzekeraars.

Craig Wilson, General Manager UK, Ireland and The Netherlands bij CSC zei hierover: “We zijn er verheugd over Coks Stoffer, met zijn jarenlange ervaring en deskundigheid als algemeen directeur op nationaal en regionaal niveau en in diverse commerciële rollen, te kunnen verwelkomen bij CSC in Nederland.”

Coks Stoffer heeft zo’n 25 jaar managementervaring bij bedrijven in de financiële en ICT-sector. Eerder was Stoffer Algemeen Directeur bij Cisco Nederland. Hij zette zich daar in bij de implementatie van het innovatieve Smart Cities-concept in een aantal Nederlandse steden. Stoffer vervulde gedurende deze periode diverse bestuursfuncties, bij onder meer Nederland ICT en VNO-NCW.

WK

DIC Security Day BW tm 1 juli 2025
DIC Security Day BN + BW tm 1 juli

Wil jij dagelijkse updates?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!